Sumažinta kaina! Snieglentė Nidecker Thruster

Snieglentė Nidecker Thruster

Nidecker

Nauja

  • 159L cm
  • 162W cm

439,96 €

549,95 €

-20%

     Nidecker Thruster - snieglentė tiems, kurie visada nori kontrolės nepaisant aplinkos sąlygų. Sukurta taip, kad suteiktų maksimalų briaunų sukibimą su paruošta trasa, bet nesmigtų ir giliame ar suvažinėtame sniege. Priekinė ir užpakalinė dalis pagaminta iš plono sluoksnio kompozitinės medžiagos, dengtos elastometrine danga. Dėl to gerokai sumažėja vibracija, o pati snieglentė atrodo gerokai lengvesnė. N9000 – smulkiagrūdė ir itin tanki medžiaga su anglies pluošto dulkėmis, naudojama slystamajam paviršiui. Ne tik greičiausia iš rinkoje esančių bazių, bet taip pat ir viena draugiškiausių aplinkai.

flexrate 8

thruster_21_22.svg


BOARD SIZE (CM)147150153156159162W
TOTAL LENGTH (MM)147015001530156015901620
NOSE LENGTH (MM)240260260280280280
CONTACT EDGE LENGTH (MM)102010401070107011001130
EFFECTIVE EDGE LENGTH (MM)117012001230124012701300
TAIL LENGTH (MM)200200200210210210
SIDECUT RADIUS (M)7.57.67.77.88.08.2
NOSE WIDTH (MM)286290294297302311
UNDERFOOT WIDTH : FRONT FOOT (MM)252255259263267276
WAIST WIDTH (MM)244248250254258266
UNDERFOOT WIDTH : REAR FOOT (MM)252257259265267276
TAIL WIDTH (MM)283287291294298307
TAPER (MM)-3-3-3-3-4-4
SET BACK (MM)202020202020
REFERENCE STANCE (MM)490500530550550560
MINIMUM - MAXIMUM STANCE (MM)450 - 570460 - 580490 - 610510 - 630510 - 630520 - 640
RECOMMENDED RIDER'S WEIGHT (KG.)50-6055-6560-7565-8070-8580+
RECOMMENDED RIDER'S WEIGHT (LBS.)110-132121-143132-165143-177154-187177+