Sumažinta kaina! Nauja Snieglentė Nidecker Mellow

Snieglentė Nidecker Mellow

Nidecker

Nauja

  • 160W cm

314,30 €

449,00 €

-30%

     Iš naujo atrasta klasika - Nidecker Mellow, skirta tiems, kas nori surf stilių perkelti ant sniego. Puikiai tinkanti apsnigtiems šlaitams, ji garantuoja maksimalią kontrolę net ir ekstremaliausiomis aplinkybėmis dėl Surfy Camrock profilio tarp apkaustų tvirtinimo taškų ir skirtingos medienos šerdies. N7000 – itin tanki medžiaga su anglies pluošto dulkėmis, naudojama slystamajam paviršiui. Ne tik greičiausia iš rinkoje esančių bazių, bet taip pat ir viena draugiškiausių aplinkai.


BOARD SIZE (CM)150155160
TOTAL LENGTH (MM)150015501600
NOSE LENGTH (MM)370370370
CONTACT EDGE LENGTH (MM)98010301080
EFFECTIVE EDGE LENGTH (MM)114511901225
TAIL LENGTH (MM)160150150
SIDECUT RADIUS (M)7.57.88.0
NOSE WIDTH (MM)296302309
UNDERFOOT WIDTH : FRONT FOOT (MM)270273275
WAIST WIDTH (MM)260265270
UNDERFOOT WIDTH : REAR FOOT (MM)269272274
TAIL WIDTH (MM)290296302
TAPER (MM)-6-6-7
SET BACK (MM)-30-30-30
REFERENCE STANCE (MM)540550560
MINIMUM - MAXIMUM STANCE (MM)500 - 620510 - 630520 - 640
RECOMMENDED RIDER'S WEIGHT (KG.)65 - 7570 - 8580+
RECOMMENDED RIDER'S WEIGHT (LBS.)143 - 165154 -187177 +
RECOMMENDED BINDING SIZEM - LM - LL - XL