Sumažinta kaina! Nauja Snieglentė Nidecker Rave

Snieglentė Nidecker Rave

Nidecker

Nauja

  • 162W cm

349,30 €

499,00 €

-30%

     Viena geriausių all-mountain tipo snieglenčių Nidecker Rave.  Ji pavyzdingai elgiasi bet kokiomis sąlygomis ir be papildomų problemų valdoma visur, pradedant ką tik iškritusiu lengvu sniegu ir suplūkta trasa. Visos naudojamos technologijos skirtos sukurti ginklą, kuris veiks be užsikirtimų. POSITIVE CAMBER ® profilis suteikia viską, ko reikia tam, kad snieglentę būtų paprasta valdyti bet kokiomis sąlygomis. N9000 – smulkiagrūdė ir itin tanki medžiaga su anglies pluošto dulkėmis, naudojama slystamajam paviršiui. Ne tik greičiausia iš rinkoje esančių bazių, bet taip pat ir viena draugiškiausių aplinkai.


BOARD SIZE (CM)153 M156 L159 L162 W
TOTAL LENGTH (MM)1530156015901620
NOSE LENGTH (MM)220220220220
CONTACT EDGE LENGTH (MM)1100113011601190
EFFECTIVE EDGE LENGTH (MM)1195122512551285
TAIL LENGTH (MM)210210210210
SIDECUT RADIUS (M)8.08.28.48.6
NOSE WIDTH (MM)288292300304
UNDERFOOT WIDTH : FRONT FOOT (MM)256260266,5268,5
WAIST WIDTH (MM)248254258260
UNDERFOOT WIDTH : REAR FOOT (MM)257261,5267,5269,5
TAIL WIDTH (MM)286290298302
TAPER (MM)-2-2-2-2
SET BACK (MM)-30-30-30-30
REFERENCE STANCE (MM)530540550560
MINIMUM - MAXIMUM STANCE (MM)490 - 610500 - 620510 - 630520 - 640
RECOMMENDED RIDER'S WEIGHT (KG.)60 - 7565 - 8070 - 9080+
RECOMMENDED RIDER'S WEIGHT (LBS.)132 - 165143 - 177154 - 199177 +
RECOMMENDED BINDING SIZEMM - LLL - XL