Sumažinta kaina! Snieglentė Jones Mountain Twin

Snieglentė Jones Mountain Twin

Jones Snowboards

Nauja

prekės nebeturime

PREKĖ IŠPARDUOTA

     Aukščiausio lygio all-mountain tipo snieglentė, tinkanti tiek paruoštai trasai, tiek negiliam puriam sniegui ar parkui ir netgi jibbingui. CamRock profilis ir Traction Tech 2.0 technologija suteikia idealų sukibimą su trasa, o Mountain Twin’s FSC Mountain Core šerdis pagerina stabilumą. 7000 serijos slystamasis paviršius yra itin ilgaamžis ir puikiai išlaiko parafiną.

DIRECTIONAL ALL-MOUNTAIN
SHAPE
Traction Tech
Blunt Nose
Progressive Sidecut
Directional Twin
FLEX
Stiffness: 7/10 - Playful
V-Core
Twin flex pattern

SIZE CHART
 
Board Size (cm)149151154156W157159W160162W163165W168W
Board Weight 2,2kg / 4,84lbs2,3kg / 5,06lbs2,5kg / 5,5lbs2,5kg / 5,5lbs2,5kg / 5,5lbs2,6kg / 5,72lbs2,5kg / 5,5lbs2,7kg / 5,94lbs2,7kg / 5,94lbs2,9kg / 6,38lbs3kg / 6,6lbs
Surface Area (dm2)38,1539,1940,4442,2441,7143,4143,0044,6044,3146,0747,28
Contact Length (cm)105106,2108,6110,4111113113,4115,6115,8117,8120,4
Effective Edge Length (cm)115,0116,2118,6120,4121,0123,0123,4125,6125,8127,8130,4
Tip Length (cm)22,522,923,223,323,523,523,823,724,124,124,3
Tail Length (cm)21,521,922,222,322,522,522,822,723,123,123,3
Waist Width (cm)24,4024,8025,1025,9025,4026,1025,7026,3026,0026,7026,90
Underfoot Width - Front Foot (cm)25,5325,8726,2227,0826,6427,3226,9127,4927,1827,8728,04
Underfoot Width - Rear Foot (cm)25,7326,0626,4127,2726,8427,5227,1127,6927,3828,0628,23
Tip Width (cm)28,528,929,230,129,630,430,030,730,331,131,4
Tail Width (cm)28,528,929,230,129,630,430,030,730,331,131,4
Sidecut (m)7,27,47,67,77,87,98,08,18,28,38,5
Taper (cm)0,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,00
Reference Stance (cm/in)55 / 21,654 / 21,256 / 2258 / 22,860 / 23,660 / 23,660 / 23,660 / 23,660 / 23,660 / 23,660 / 23,6
Centered Stance (cm/in)53 / 20,852 / 20,454 / 21,256 / 2258 / 22,858 / 22,858 / 22,858 / 22,858 / 22,858 / 22,858 / 22,8
Insert PackFreestyle / Freeride PackFreestyle / Freeride PackFreestyle / Freeride PackFreestyle / Freeride PackFreestyle / Freeride PackFreestyle / Freeride PackFreestyle / Freeride PackFreestyle / Freeride PackFreestyle / Freeride PackFreestyle / Freeride PackFreestyle / Freeride Pack
Stance Setback (cm)0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0