Sumažinta kaina! Snieglentė Nidecker Play

Snieglentė Nidecker Play

Nidecker

Nauja

prekės nebeturime

PREKĖ IŠPARDUOTA

”Freestyle megėjams, kurie nemėgsta nuobodžiauti ant kalno...„

     Ši snieglentė siūlo neprilygstamą kontrolę ir manevringumą už puikią kainą. Labiau skirta freestyle stiliui, ji nenuvilia ir čiuožti besimokančių pradinukų, ir patyrusių snieglentininkų, ieškančių universalios snieglentės kiekvienam atvejui.

Kietumas: 5/10

All Mountain: 10/10

Freeride: 8/10

Freestyle: 9/10

Rails: 6/10

Technologijos:

Profilis: STD. CamRock ® / Forma: Twin Directional / Vidinis sluoksnis: Full Wood Core / Pluoštas: Dual Plus / Slystamasis paviršius: 5000 / Slystamasis paviršius: Die-Cut  / Standard Nidecker: Topsheet / Standard Nidecker: Edges / Standard Nidecker: ABS

Rekomenduojamas komplektas:

Apkaustai Nidecker Ignition su Charger batais

Sezonas:

2015/2016

PROFILIS

 

FREERIDE CAMROCK ® profilis suteikia viską, ko reikia maksimaliai snieglentės kontrolei šviežiai iškritusiame sniege. Priekinė dalis labiau riesta, kas suteikia puikų slidimą ir manevringumą, kurį dar labiau pagerina šiek tiek riesta galinė ir vidurinė dalis.

 

NIDECKER PATENTUOTOS

 

3D N CONCEPT technologija snieglentės kontrolę kilsteli į aukštesnį lygį. Kombinuojant anglies ir stiklo pluoštą su kompozitinėmis medžiagomis sukuriama matrica, kuri neleidžia prarasti snieglentės kontrolės jokiomis sąlygomis.

FREEFLEX 1.0 – priekinė ir užpakalinė dalis pagaminta iš plono sluoksnio kompozitinės medžiagos, dengtos elastometrine danga. Dėl to gerokai sumažėja vibracija, o pati snieglentė atrodo gerokai lengvesnė.

SHOCK ABSORBER – specialus vidinis elastometrinis sluoksnis, eliminuojantis vibraciją.

PLUOŠTAS

BCK – bazalto ir anglies pluošto mišinys su kevlaru. Šia medžiaga yra itin lengva, bet tuo pačiu metu snieglentė tampa standesnė, staigesnė ir geriau reaguoja į snieglentininko judesius.

FORMA

DIRECTIONAL – snieglentės priekis yra kiek ilgesnis ir platesnis už galą, dėl to pagerėja kontrolė puriame sniege. Be to, snieglentės galas yra kiek smailesnis, kas leidžia daryti staigesnius posūkius ir iš jų išeiti lengviau ir neprarandant greičio.

VIDINIS SLUOKSNIS

SWISS CORE – naudojami pluoštai pinami į sudėtingos struktūros matricą, kurios tarpusavyje tvirtinamos taip, kad skirtingai reaguotų į skirtingos krypties apkrovą. Spaudžiant snieglentę žemyn, jos kraštai kyla aukštyn, dėl to čiuožiant vamzdžiais ir platformomis snieglentė eliminuoja galimybę užsikabinti briauna. Kai snieglentės centras sukant kyla aukštyn, briaunos spaudžiamos žemyn, dėl to snieglentė stabilesnė posūkiuose. Novatoriška technologija, dėl savo pažangumo lyginama su šveicariškų laikrodžių gamyba, todėl snieglentės su technologija yra gaminamos tik Nidecker gamykloje Šveicarijoje.

MASTER WOOD CORE – ilgametė Nidecker patirtis dirbant su įvairiomis medžio rūšimis čia atsispindi geriausiai. Preciziškai parinktos skirtingos medienos rūšys (tuopa, bukas, kanadinė eglė ir kt.), pasižyminčios skirtingomis naudingomis savybėmis. Snieglentės su šia technologija yra itin lengvos, patvarios ir tuo pačiu metu greitai reaguojančios ir atsparios.

 

SLYSTAMASIS PAVIRŠIUS

9000 – smulkiagrūdė ir itin tanki medžiaga su anglies pluošto dulkėmis, naudojama slystamajam paviršiui. Ne tik greičiausia iš rinkoje esančių bazių, bet taip pat ir viena draugiškiausių aplinkai.

DIAMOND – slystamasis paviršius šlifuojamas naudojant deimanto kietumo šlifavimo pagrindą. Šis įvairiakryptis šlifavimas pagerina slidimą ir prailgina snieglentės tarnavimo laiką.

DIE-CUT technologija yra unikali tuo, kad slystamasis paviršius yra ne užliejamas, o formuojamas iš preciziškai parinktų segmentų, kas suteikia ypatingą tvirtumą.

NIDECKER STANDARTINĖS

ALU PROTECT – itin tvirto ir lengvo aliuminio apsauga snieglentės priekyje ir gale, surišta su elastometrine danga vibracijai sumažinti.

TOPSHEET – trijų rūšių viršutinė snieglentės danga:

        Duraclear – populiariausia iš rinkoje esančių dangų, kieta ir patvari, puikiai apsauganti snieglentę nuo aplinkos poveikio.

        Polyamid – neblizgi danga, lengvesnė ir dar patvaresnė už įprastines.

        Carbon – anglies pluošto danga, lengviausia, patvariausia ir ilgaamžiškiausia iš naudojamų dangų. 

EDGES – Nidecker snieglenčių briaunų sudėtyje vidutiniškai yra 35 procentais daugiau plieno, todėl jų tarnavimo laikas maždaug 2,5 karto ilgesnis nei kitų gamintojų.

ABS – standartinė technologija, kai šoninės sienelės sustiprinamos ilgesniam tarnavimui ir didesniam patikimumui.