Išpardavimas! Asics GEL-CUMULUS 19 W bėgimo bateliai

Asics GEL-CUMULUS 19 W bėgimo bateliai

ASICS

Nauja

prekės nebeturime

PREKĖ IŠPARDUOTA

89,40 €

149,00 €

-40%

     Naujausi GEL-CUMULUS serijos bėgimo bateliai, suteikiantys komfortą treniruotėse bėgimo entuziastams su aukštesniu pėdos skliautu. Naujieji bateliai turi Guidance Line - griovelį viso pado plokštuma, kuris leidžia išlaikyti tolygų bėgimo žingsnį.  Taip pat Solyte padas patobulintas iki dvigubo sluoksnio ir pėdos priekis jaučiamas geriau. GEL-CUMULUS puikiai tinka tiek ilgoms treniruotėms, tiek ir greitesniems bėgimams. Rekomenduojama bėgikams su per didele supinacija.

Technologijos:

Biomorphic
Biomorphic įsiuvas batelio viršutinėje dalyie, ten kur yra stebimos didžiausios deformacijos.Jis užtikrina didesnį komfortą, mažesnę traumų tikimybę ir geresnius rezultatus.
Discrete Sole
Išskirtinė pado konstrukcija, kuri užtikrina optimalų svorio paskirstymą, amortizaciją ir teisingą žingsnio trajektoriją.
Flex grooves
Grioveliai bato pade, priekyje ir gale, skirti lankstumui ir amortizacijai pagerinti.
Nanotechnology
Medžiagų paruošimas nanodalelių lygmenyje, leidžiantis sukurti vandeniui atsparius paviršius, neįtakojant jų fizinių savybių.
AHAR+
"Asics High Abration Rubber plus" - storesnio sluoksnio ir lengvesnio svorio bei didesnio atsparumo AHAR gumos versija.
Solyte
Tarpinio pado sluoksnio medžiaga pasižyminti labai mažu svoriu, išskirtinėmis amortizavimo ir atsistatymo savybėmis bei ilgaamžiskumu.
Trusstic
Atrama suteikia batui formą, kuri atitinka avinčiojo pėdos linkius. Ši atrama taip pat neleidžia atsirasti per didelei pronacijai ir išsikreipti pėdai, sumažina šoninio susukimo galimybę ir batelio svorį.
GEL
Asics GEL sistema remiasi specialiu silikonu, kuriam yra būdingos išskirtinės absorbavimo ir energijos skaidymo savybės. Šie intarpai, priklausomai nuo batelių paskirties yra skirtingų dydžių ir formos yra dedami tose vietose, kur jų efektyvumas, priklausomai nuo batelių paskirties, yra pats didžiausias.
SpEVA lasted
Specialus plonas skirtingų tankių SpEVA medžiagos sluoksnis,naudojamas batelio sutvirtinimui tarp viršaus ir tarpinio pado sluoksnio, kurio dėka batelis tampa dar stabilesnis, geriau amortizuojantis ir ilgaamžiškesnis.
Dynamic Cradle
Specialus tarpinio pado sluoksnio intarpas, skirtas konkrečiai vartotojų grupei ir užtikrinantis geresnę žingsnio trajektoriją ir patogumą.
DuoSole
Pado guma, kuri pasižymi mažu svoriu, lankstumu ir geru sukibimu su įvairiais paviršiais.
SpEVA
Tarpinio pado sluoksnio medžiaga pasižyminti mažu svoriu, puikiomis amortizavimo ir atsistatymo savybėmis bei ilgaamžiškumu.
I.G.S.
I.G.S. arba Impact Guidance System (smūgio kontrolės sistema) yra ASICS techninių batelių gamybos filosofija. Ji leidžia atleto pėdai dirbti kaip įmanoma natūraliau. Batelis ypač efektyviai saugo kojas nuo neteisingų judesių pirmame žingsnio fazės ketvirtyje. Ši technologija pasižymi skirtingomis savybėmis skirtingoms sporto šakoms skirtuose bateliuose ir yra pritaikyta prie kiekvienai sporto šakai būdingų judesių.
Comfort Dry sockliner
Bato padukas, kuris garantuoja ypatingą amortizaciją, saveikaudamas su kitomis batelio kontrukcijomis, bei sukuria vėsesnę, sausesnę ir sveikesnę aplinką batelio viduje.
Personal Heel Fit
Specialus "besiformuojančio" pusplasčio intarpas bato kulne ties achilo sausgysle, kuris padeda bateliui geriau prisitaikyti prie kojos ir garantuoja ilgesnį batelio tarnavimo laiką.

ASICS dydžių lentelė: