Išpardavimas! Asics NOOSA FF bėgimo bateliai

Asics NOOSA FF bėgimo bateliai

ASICS

Nauja

  • 38
  • 39

95,40 €

159,00 €

-40%

     Naujausias NOOSA serijos moteriškas batelis, orientuotas triatlono treniruotėms ir varžyboms. Pirmą kartą šio modelio istorijoje panaudota FlyteFoam™ medžiaga leido pagaminti itin lengvą, bet standų ir amortizuojantį batelį. Besiūlė batelio viršaus konstrukcija leidžia šį modelį avėti netgi be kojinės, nerizikuojant pritrinti pėdos. Universalus padas garantuoja puikų sukibimą netgi su drėgnu paviršiumi.

Svoris: 204 g.

Technologijos:

Biomorphic
Biomorphic įsiuvas batelio viršutinėje dalyie, ten kur yra stebimos didžiausios deformacijos.Jis užtikrina didesnį komfortą, mažesnę traumų tikimybę ir geresnius rezultatus.
Discrete Sole
Išskirtinė pado konstrukcija, kuri užtikrina optimalų svorio paskirstymą, amortizaciją ir teisingą žingsnio trajektoriją.
Flex grooves
Grioveliai bato pade, priekyje ir gale, skirti lankstumui ir amortizacijai pagerinti.
A-symmetric heel
Siek tiek nupjautas ir nesimetriškas kulnas suteikia bateliams stabilumo. Didesnė smūgio ploto vieta sumaižina jo jegą ir padeda lengviau pereiti į atsispyrimo fazę.
Nanotechnology
Medžiagų paruošimas nanodalelių lygmenyje, leidžiantis sukurti vandeniui atsparius paviršius, neįtakojant jų fizinių savybių.
AHAR+
"Asics High Abration Rubber plus" - storesnio sluoksnio ir lengvesnio svorio bei didesnio atsparumo AHAR gumos versija.
Solyte
Tarpinio pado sluoksnio medžiaga pasižyminti labai mažu svoriu, išskirtinėmis amortizavimo ir atsistatymo savybėmis bei ilgaamžiskumu.
Trusstic
Atrama suteikia batui formą, kuri atitinka avinčiojo pėdos linkius. Ši atrama taip pat neleidžia atsirasti per didelei pronacijai ir išsikreipti pėdai, sumažina šoninio susukimo galimybę ir batelio svorį.
GEL
Asics GEL sistema remiasi specialiu silikonu, kuriam yra būdingos išskirtinės absorbavimo ir energijos skaidymo savybės. Šie intarpai, priklausomai nuo batelių paskirties yra skirtingų dydžių ir formos yra dedami tose vietose, kur jų efektyvumas, priklausomai nuo batelių paskirties, yra pats didžiausias.
Space Trusstlc
Patobulinta Trusstic sistema, kurioje yra palikta erdvės tarp tiltelio ir tarpinio pado sluoksnio, kad koja galetų judėti efektyviau.
DuoSole
Pado guma, kuri pasižymi mažu svoriu, lankstumu ir geru sukibimu su įvairiais paviršiais.
Comfort Dry sockliner
Bato padukas, kuris garantuoja ypatingą amortizaciją, saveikaudamas su kitomis batelio kontrukcijomis, bei sukuria vėsesnę, sausesnę ir sveikesnę aplinką batelio viduje.

ASICS dydžių lentelė: