Išpardavimas! Asics GEL-PULSE 7 W bėgimo bateliai

Asics GEL-PULSE 7 W bėgimo bateliai

ASICS

Nauja

  • 39
  • 39,5

65,40 €

109,00 €

-40%

     Atnaujinti 7 kartos moteriški GEL-PULSE pripažinti bėgimo entuziastų kaip solidūs bėgimo bateliai. Amortizacijos ir palaikymo derinys puikiai tinka bėgikams su vidutiniu ir aukštesniu pėdos skliautu. Šiuose bateliuose yra Guidance Line, kuri leidžia išlaikyti tolygų bėgimo žingsnį net pavargus. Palyginus su 6 serijos modeliu, pakeista ir palengvinta ir pado struktūra. Šie bateliai yra puikus pasirinkimas vidutinio intensyvumo treniruotėms.

Svoris: 242 g.

Prieš įsigyjant šiuos batelius, rekomenduojame juos pasimatuoti mūsų parduotuvėje.

Technologijos:

Discrete Sole
Išskirtinė pado konstrukcija, kuri užtikrina optimalų svorio paskirstymą, amortizaciją ir teisingą žingsnio trajektoriją.
Flex grooves
Grioveliai bato pade, priekyje ir gale, skirti lankstumui ir amortizacijai pagerinti.
A-symmetric heel
Siek tiek nupjautas ir nesimetriškas kulnas suteikia bateliams stabilumo. Didesnė smūgio ploto vieta sumaižina jo jegą ir padeda lengviau pereiti į atsispyrimo fazę.
Nanotechnology
Medžiagų paruošimas nanodalelių lygmenyje, leidžiantis sukurti vandeniui atsparius paviršius, neįtakojant jų fizinių savybių.
AHAR+
"Asics High Abration Rubber plus" - storesnio sluoksnio ir lengvesnio svorio bei didesnio atsparumo AHAR gumos versija.
Trusstic
Atrama suteikia batui formą, kuri atitinka avinčiojo pėdos linkius. Ši atrama taip pat neleidžia atsirasti per didelei pronacijai ir išsikreipti pėdai, sumažina šoninio susukimo galimybę ir batelio svorį.
GEL
Asics GEL sistema remiasi specialiu silikonu, kuriam yra būdingos išskirtinės absorbavimo ir energijos skaidymo savybės. Šie intarpai, priklausomai nuo batelių paskirties yra skirtingų dydžių ir formos yra dedami tose vietose, kur jų efektyvumas, priklausomai nuo batelių paskirties, yra pats didžiausias.
Dynamic Cradle
Specialus tarpinio pado sluoksnio intarpas, skirtas konkrečiai vartotojų grupei ir užtikrinantis geresnę žingsnio trajektoriją ir patogumą.
SpEVA
Tarpinio pado sluoksnio medžiaga pasižyminti mažu svoriu, puikiomis amortizavimo ir atsistatymo savybėmis bei ilgaamžiškumu.
Comfort Dry sockliner
Bato padukas, kuris garantuoja ypatingą amortizaciją, saveikaudamas su kitomis batelio kontrukcijomis, bei sukuria vėsesnę, sausesnę ir sveikesnę aplinką batelio viduje.
Personal Heel Fit
Specialus "besiformuojančio" pusplasčio intarpas bato kulne ties achilo sausgysle, kuris padeda bateliui geriau prisitaikyti prie kojos ir garantuoja ilgesnį batelio tarnavimo laiką.

ASICS dydžių lentelė: