Sale! Asics Gel-Netburner Ballistic W tinklinio bateliai

Asics Gel-Netburner Ballistic W tinklinio bateliai

ASICS

New

  • 39,5

83,40 €

139,00 €

-40%

     Naujausias papildymas Asics tinklinio batelių gamoje. Aukščiausio lygio ASICS moteriški salės bateliai Gel-Netburner Ballistic W yra vieni minkščiausių iš rinkoje esančių modelių, bet tuo pačiu metu stabilūs ir lengvi. NC Rubber® Outsole padas garantuoja puikų sukibimą bet kokiomis sąlygomis.

Svoris: 304 g.

Technologijos:

Biomorphic
Biomorphic įsiuvas batelio viršutinėje dalyie, ten kur yra stebimos didžiausios deformacijos.Jis užtikrina didesnį komfortą, mažesnę traumų tikimybę ir geresnius rezultatus.
Discrete Sole
Išskirtinė pado konstrukcija, kuri užtikrina optimalų svorio paskirstymą, amortizaciją ir teisingą žingsnio trajektoriją.
Nanotechnology
Medžiagų paruošimas nanodalelių lygmenyje, leidžiantis sukurti vandeniui atsparius paviršius, neįtakojant jų fizinių savybių.
SpEVA
Tarpinio pado sluoksnio medžiaga pasižyminti labai mažu svoriu, išskirtinėmis amortizavimo ir atsistatymo savybėmis bei ilgaamžiskumu.
Trusstic
Atrama suteikia batui formą, kuri atitinka avinčiojo pėdos linkius. Ši atrama taip pat neleidžia atsirasti per didelei pronacijai ir išsikreipti pėdai, sumažina šoninio susukimo galimybę ir batelio svorį.
GEL
Asics GEL sistema remiasi specialiu silikonu, kuriam yra būdingos išskirtinės absorbavimo ir energijos skaidymo savybės. Šie intarpai, priklausomai nuo batelių paskirties yra skirtingų dydžių ir formos yra dedami tose vietose, kur jų efektyvumas, priklausomai nuo batelių paskirties, yra pats didžiausias.
Wet grip rubber
Ypatingos sudėties guma, sukurta pagerinti sukibimą esant drėgnoms salygoms.
Rhyno Skin
Ypač atspari sintetinė oda, naudojama batelio viršuje, sustiprinti labiausiai apkrautiems arba trinamiems paviršiams.
DuoSole
Pado guma, kuri pasižymi mažu svoriu, lankstumu ir geru sukibimu su įvairiais paviršiais.
Comfort Dry sockliner
Bato padukas, kuris garantuoja ypatingą amortizaciją, saveikaudamas su kitomis batelio kontrukcijomis, bei sukuria vėsesnę, sausesnę ir sveikesnę aplinką batelio viduje.
Personal Heel Fit
Specialus "besiformuojančio" pusplasčio intarpas bato kulne ties achilo sausgysle, kuris padeda bateliui geriau prisitaikyti prie kojos ir garantuoja ilgesnį batelio tarnavimo laiką.
Pguard
Specialus gumos sutvirtinimas batelio konstrukcijoje, ten kur stebimos didžiausios apkrovos ar trintis. Prailgina batelių tarnavimo laiką.

ASICS dydžių lentelė: