Sale! Asics GEL-FUJIATTACK 4 G-TX W bėgimo bateliai

Asics GEL-FUJIATTACK 4 G-TX W bėgimo bateliai

ASICS

New

  • 40,5

77,40 €

129,00 €

-40%

     Universalūs bėgimo bateliai Ascs FujiAttack 4 GTX su GoreTex medžiaga, suteikiantys komfortą treniruotėse žiemos metu ir drėgnu oru. Padas su grubesniu protektoriumi, kuris užtikrina puikų sukibimą tiek su minkšta danga, tiek su sniegu, tiek su asfaltu. Sustiprintas bato viršus yra itin patvarus ir ilgaamžis. Lengvas ir minkštas modelis, skirtas vidutinio ir lengvo intensyvumo treniruotėms įvairiomis sąlygomis drėgnuoju metu laiku.

Svoris: 277 g.

Prieš įsigyjant šiuos batelius, rekomenduojame juos pasimatuoti mūsų parduotuvėje.

Technologijos:

Propulsion plate
Specialus pakietintas intarpas priekinėje pado dalyje, kuris leidžia dalį smūgio energijos perduoti lengvesniam atsispyrimui.
Discrete Sole
Išskirtinė pado konstrukcija, kuri užtikrina optimalų svorio paskirstymą, amortizaciją ir teisingą žingsnio trajektoriją.

Transition Sole
Batelio pado intarpas, sudarytas is trijų skirtingo kietumo medžiagų, padedantis dalį smūgio energijos perduoti atsispyrimui, naudojamas kartu su Propultion plate, efektyviausiam žingsnio fazės užtikrinimui.
Flex grooves
Grioveliai bato pade, priekyje ir gale, skirti lankstumui ir amortizacijai pagerinti.
Nanotechnology
Medžiagų paruošimas nanodalelių lygmenyje, leidžiantis sukurti vandeniui atsparius paviršius, neįtakojant jų fizinių savybių.
AHAR+
"Asics High Abration Rubber plus" - storesnio sluoksnio ir lengvesnio svorio bei didesnio atsparumo AHAR gumos versija.
Trail Sensor system
Interaktyvi pado sutvirtinimo ir saveikavimo sistema Trail kategorijos bateliuose, kuri garantuoja, kad bet kurioje žingsnio fazės vietoje batelis bus sukibęs su bėgimo paviršiumi.
Trusstic
Atrama suteikia batui formą, kuri atitinka avinčiojo pėdos linkius. Ši atrama taip pat neleidžia atsirasti per didelei pronacijai ir išsikreipti pėdai, sumažina šoninio susukimo galimybę ir batelio svorį.
GEL
Asics GEL sistema remiasi specialiu silikonu, kuriam yra būdingos išskirtinės absorbavimo ir energijos skaidymo savybės. Šie intarpai, priklausomai nuo batelių paskirties yra skirtingų dydžių ir formos yra dedami tose vietose, kur jų efektyvumas, priklausomai nuo batelių paskirties, yra pats didžiausias.
Anti Gravel Tongue
Speciali liežuvėlio konstrukcija, kuri neleidžia smėliui patekti į batelio vidų.
Comfort Dry sockliner
Bato padukas, kuris garantuoja ypatingą amortizaciją, saveikaudamas su kitomis batelio kontrukcijomis, bei sukuria vėsesnę, sausesnę ir sveikesnę aplinką batelio viduje.

Personal Heel Fit
Specialus "besiformuojančio" pusplasčio intarpas bato kulne ties achilo sausgysle, kuris padeda bateliui geriau prisitaikyti prie kojos ir garantuoja ilgesnį batelio tarnavimo laiką.

ASICS dydžių lentelė: