Snieglentininkų šalmai  

Rodoma 1 - 88 iš 88 prekių

Rušiuoti pagal:

Yra sandėlyje

Snieglenčių šalmai yra būtina saugos įranga snieglentininkui. Kad šalmas teiktų geriausią apsaugą ir didžiausią komfortą, verta paieškoti modelio, atitinkančio kiekvieno snieglentininko individualius poreikius.

Kaip pasirinkti tinkamą šalmo dydį

Šalmo dydis žymimas S, M, L, XL raidėmis ir parenkamas pagal galvos apimtį centimetrais. Kiekvieno dydžio šalmą įprastai galima reguliuoti 3 cm ribose. Svarbu išbandyti kelis šalmų modelius ir įsitikinti, jog pasirinktasis atitinka galvos formą ir yra patogiausias. Greitas būdas sužinoti ar dydis tinkamas – pajudinti galvą aukštyn ir žemyn, kairėn ir dešinėn neužsegus smakro dirželio. Gerai prigludęs šalmas išliks vietoje ir visada dengs kaktą. Snieglenčių šalmus matuotis reikia su akiniais, nes tarp šalmo ir akinių neturi būti didelio tarpo.

Kokie snieglenčių sporto šalmai yra saugūs

Visi snieglenčių šalmai turi atitikti CE EN 1077 Europos standartą arba ASTM F-2040 Šiaurės Amerikos standartą. Nepriklausomai nuo konstrukcijos, šiuos standartus atitinkantys šalmai garantuoja tokį patį pagrindinį apsaugos lygį.

Burtažodžiai “In-mold“, “Hard Shell“ ir “Hybrid“ apibūdina snieglenčių šalmų konstrukcijos ypatumus, o kartu ir patvarumą. “In-mold“ konstrukcijoje naudojamas tvirtas polikarbonato išorinis apvalkalas, išlietas kartu su smūgius sugeriančiu EPS putplasčio įdėklu. Toks šalmas pakankamai patikimas, be perteklinio svorio, su geresne vėdinimo sistema. „Hard Shell“ šalmuose kietas ABS apvalkalas klijuojamas prie lengvo EPS įdėklo. Šio tipo šalmai paprastai turi mažiau ventiliacijos angų, tačiau jie yra labai patvarūs. Siekiant patvarumo ir svorio balanso, hibridinėje konstrukcijoje derinamos “In-mold“ ir “Hard shell“ savybės.

MIPS (Multi-directional Impact Protection System) yra ne pati konstrukcija, o į konstrukciją integruota saugos funkcija. Kai šalmas patiria kampinį smūgį, mažos trinties sluoksnis leidžia šalmui slysti galvos atžvilgiu ir sugerti didžiąją dalį smūgio energijos.

Snieglentininkų šalmų ypatumai

Snieglenčių šalmai ne tik apsaugos, bet ir neleis sušalti ar perkaisti. Ventiliacijos angos šalmo priekyje ir gale leidžia šaltam orui patekti į šalmą, o viršuje esančios skylės leidžia šilumai išeiti. Daugiau ventiliacijos angų paprastai reiškia didesnį oro srautą. Kai kurių modelių šalmai turi specialias svirteles, kuriomis galima reguliuoti vėdinimą. Snieglenčių šalmai su išimamu įdėklu ar ausis dengiančiomis detalėmis lengviau pritaikomi skirtingomis oro sąlygomis. Paprastos kepurės po šalmu nepatariama dėvėti nei suaugusiems, nei vaikams. Jei reikia daugiau šilumos, geriau rinktis specialų drėgmę šalinančio audinio pošalmį.

Snieglenčių šalmai gali būti su integruota paieškos sistema, nuleidžiamais akinių lęšiais, angomis ausinėms ir galybe kitų patobulinimų. Tad jei nusprendėte pirkti snieglentės šalmą, labai kviečiame pasikonsultuoti su mūsų patyrusiais žiemos sporto konsultantais. Tai galite padaryti mūsų fizinėje parduotuvėje, įsikūrusioje Ogmios mieste, Vilniuje arba susisiekę nurodytais kontaktais „Kontaktai” skiltyje. Taip pat, pirkdami prekes internetu, mūsų parduotuvėje jas galėsite atsiimti iškart – kad ir tą pačią darbo dieną.