Sumažinta kaina! Asics GEL GT-1000-4 bėgimo bateliai

Asics GEL GT-1000-4 bėgimo bateliai

ASICS

Nauja

  • 42,5

64,50 €

129,00 €

-50%

     Naujausi GT-1000 serijos bėgimo bateliai, suteikiantys komfortą treniruotėse plokščiapadžiams ir vidutinės pronacijos pėdos bėgimo entuziastams. Šis modelis turi Guidance Line - griovelį viso pado plokštuma, kuris leidžia išlaikyti tolygų bėgimo žingsnį. Puikiai tinkami neintensyvioms treniruotėms. Šiame modelyje jau naudojama I.G.S. sistema, apsauganti nuo neteisingų judesių pirmame žingsnio fazės ketvirtyje.

Svoris: 280 g.

Prieš įsigyjant šiuos batelius, rekomenduojame juos pasimatuoti mūsų parduotuvėje.

Technologijos:

Discrete Sole
Išskirtinė pado konstrukcija, kuri užtikrina optimalų svorio paskirstymą, amortizaciją ir teisingą žingsnio trajektoriją.
DuoMax
Patentuota ASICS atrama, padedanti sumažinti per didelės pronacijos riziką. Pado tarpsluoksninėms atramoms naudojamos dviejų tankių medžiagos, mažinančios per stiprų vidinį pasisukimą ir neleidžiančios pėdos skliautui "sukristi".
Flex grooves
Grioveliai bato pade, priekyje ir gale, skirti lankstumui ir amortizacijai pagerinti.
Nanotechnology
Medžiagų paruošimas nanodalelių lygmenyje, leidžiantis sukurti vandeniui atsparius paviršius, neįtakojant jų fizinių savybių.
AHAR+
"Asics High Abration Rubber plus" - storesnio sluoksnio ir lengvesnio svorio bei didesnio atsparumo AHAR gumos versija.
Trusstic
Atrama suteikia batui formą, kuri atitinka avinčiojo pėdos linkius. Ši atrama taip pat neleidžia atsirasti per didelei pronacijai ir išsikreipti pėdai, sumažina šoninio susukimo galimybę ir batelio svorį.
GEL
Asics GEL sistema remiasi specialiu silikonu, kuriam yra būdingos išskirtinės absorbavimo ir energijos skaidymo savybės. Šie intarpai, priklausomai nuo batelių paskirties yra skirtingų dydžių ir formos yra dedami tose vietose, kur jų efektyvumas, priklausomai nuo batelių paskirties, yra pats didžiausias.
SpEVA lasted
Specialus plonas skirtingų tankių SpEVA medžiagos sluoksnis,naudojamas batelio sutvirtinimui tarp viršaus ir tarpinio pado sluoksnio, kurio dėka batelis tampa dar stabilesnis, geriau amortizuojantis ir ilgaamžiškesnis.
Dynamic Cradle
Specialus tarpinio pado sluoksnio intarpas, skirtas konkrečiai vartotojų grupei ir užtikrinantis geresnę žingsnio trajektoriją ir patogumą.
SpEVA
Tarpinio pado sluoksnio medžiaga pasižyminti mažu svoriu, puikiomis amortizavimo ir atsistatymo savybėmis bei ilgaamžiškumu.
Comfort Dry sockliner
Bato padukas, kuris garantuoja ypatingą amortizaciją, saveikaudamas su kitomis batelio kontrukcijomis, bei sukuria vėsesnę, sausesnę ir sveikesnę aplinką batelio viduje.

ASICS dydžių lentelė: