Sumažinta kaina! Snieglentė Nidecker Princess

Snieglentė Nidecker Princess

Nidecker

Nauja

  • 158 cm.

199,60 €

499,00 €

-60%

”Auksinis standartas tarp moteriškų snieglenčių... „

     Ši snieglentė nėra skirta vien dideliam greičiui ir beprotiškiems posūkiams. Ji pavyzdingai elgiasi bet kokiomis sąlygomis ir be papildomų problemų valdoma visur, pradedant ką tik iškritusiu lengvu sniegu ir baigiant apledėjusiomis nuokalnėmis. Visos naudojamos technologijos skirtos tam, kad patenkinti bet kurią moters užgaidą.

Kietumas: 8/10

All Mountain: 10/10

Freeride: 10/10

Freestyle: 5/10

Rails: 3/10

Technologijos:

Profilis: Freeride CamRock ® / Forma: Directional / Exclusive Nidecker: 3D N Concept / Exclusive Nidecker: Freeflex 2.0 / Exclusive Nidecker: Shock Absorber / Exclusive Nidecker: Swiss Core /  Vidinis sluoksnis: Master Wood Core / Pluoštas: BCK / Slystamasis paviršius: 9000 / Slystamasis paviršius: Diamond / Slystamasis paviršius: Die-Cut / Standard Nidecker: Alu Protect / Standard Nidecker: Topsheet / Standard Nidecker: Edges / Standard Nidecker: ABS

Rekomenduojamas komplektas:

Apkaustai Nidecker Carbon su Absolute Hybrid batais

Sezonas:

2013/2014

PROFILIS

 

FREERIDE CAMROCK ® profilis suteikia viską, ko reikia maksimaliai snieglentės kontrolei šviežiai iškritusiame sniege. Priekinė dalis labiau riesta, kas suteikia puikų slidimą ir manevringumą, kurį dar labiau pagerina šiek tiek riesta galinė ir vidurinė dalis.

 

NIDECKER PATENTUOTOS

 

3D N CONCEPT technologija snieglentės kontrolę kilsteli į aukštesnį lygį. Kombinuojant anglies ir stiklo pluoštą su kompozitinėmis medžiagomis sukuriama matrica, kuri neleidžia prarasti snieglentės kontrolės jokiomis sąlygomis.

FREEFLEX 2.0 – priekinė ir užpakalinė dalis pagaminta iš plono sluoksnio kompozitinės medžiagos, dengtos elastometrine danga. Dėl to gerokai sumažėja vibracija, o pati snieglentė atrodo gerokai lengvesnė.

SHOCK ABSORBER – specialus vidinis elastometrinis sluoksnis, eliminuojantis vibraciją.

PLUOŠTAS

BCK – bazalto ir anglies pluošto mišinys su kevlaru. Šia medžiaga yra itin lengva, bet tuo pačiu metu snieglentė tampa standesnė, staigesnė ir geriau reaguoja į snieglentininko judesius.

FORMA

DIRECTIONAL – snieglentės priekis yra kiek ilgesnis ir platesnis už galą, dėl to pagerėja kontrolė puriame sniege. Be to, snieglentės galas yra kiek smailesnis, kas leidžia daryti staigesnius posūkius ir iš jų išeiti lengviau ir neprarandant greičio.

VIDINIS SLUOKSNIS

SWISS CORE – naudojami pluoštai pinami į sudėtingos struktūros matricą, kurios tarpusavyje tvirtinamos taip, kad skirtingai reaguotų į skirtingos krypties apkrovą. Spaudžiant snieglentę žemyn, jos kraštai kyla aukštyn, dėl to čiuožiant vamzdžiais ir platformomis snieglentė eliminuoja galimybę užsikabinti briauna. Kai snieglentės centras sukant kyla aukštyn, briaunos spaudžiamos žemyn, dėl to snieglentė stabilesnė posūkiuose. Novatoriška technologija, dėl savo pažangumo lyginama su šveicariškų laikrodžių gamyba, todėl snieglentės su technologija yra gaminamos tik Nidecker gamykloje Šveicarijoje.

MASTER WOOD CORE – ilgametė Nidecker patirtis dirbant su įvairiomis medžio rūšimis čia atsispindi geriausiai. Preciziškai parinktos skirtingos medienos rūšys (tuopa, bukas, kanadinė eglė ir kt.), pasižyminčios skirtingomis naudingomis savybėmis. Snieglentės su šia technologija yra itin lengvos, patvarios ir tuo pačiu metu greitai reaguojančios ir atsparios.

 

SLYSTAMASIS PAVIRŠIUS

9000 – smulkiagrūdė ir itin tanki medžiaga su anglies pluošto dulkėmis, naudojama slystamajam paviršiui. Ne tik greičiausia iš rinkoje esančių bazių, bet taip pat ir viena draugiškiausių aplinkai.

DIAMOND – slystamasis paviršius šlifuojamas naudojant deimanto kietumo šlifavimo pagrindą. Šis įvairiakryptis šlifavimas pagerina slidimą ir prailgina snieglentės tarnavimo laiką.

DIE-CUT technologija yra unikali tuo, kad slystamasis paviršius yra ne užliejamas, o formuojamas iš preciziškai parinktų segmentų, kas suteikia ypatingą tvirtumą.

NIDECKER STANDARTINĖS

ALU PROTECT – itin tvirto ir lengvo aliuminio apsauga snieglentės priekyje ir gale, surišta su elastometrine danga vibracijai sumažinti.

TOPSHEET – trijų rūšių viršutinė snieglentės danga:

        Duraclear – populiariausia iš rinkoje esančių dangų, kieta ir patvari, puikiai apsauganti snieglentę nuo aplinkos poveikio.

        Polyamid – neblizgi danga, lengvesnė ir dar patvaresnė už įprastines.

        Carbon – anglies pluošto danga, lengviausia, patvariausia ir ilgaamžiškiausia iš naudojamų dangų. 

EDGES – Nidecker snieglenčių briaunų sudėtyje vidutiniškai yra 35 procentais daugiau plieno, todėl jų tarnavimo laikas maždaug 2,5 karto ilgesnis nei kitų gamintojų.

ABS – standartinė technologija, kai šoninės sienelės sustiprinamos ilgesniam tarnavimui ir didesniam patikimumui.

 

Matmenys:

Dydžiai1                        1480                 1530                1530             

Priekio ilgis2                  205                   220                   230                

Kontakto zona3             1100                 1120                 1160               

Galo ilgis4                     185                   200                   200                 

Priekio plotis5                286                   288                   292                  

Vidurio plotis6               242                   244                   246                 

Galo plotis7                   286                   288                   292                 

Įlinkio radiusas8              7100                 7400                 7600                 

Tarp tvirtinimų9              480                   490                   500