Išpardavimas! Nidecker Ultralight

Snieglentė Nidecker Ultralight

Nidecker

Nauja

  • 163 cm.

625,00 €

999,00 €

-374,00 €

Ferrari, Rolex, Ultralight… pasaulio geriausieji

 

     Aukščiausio lygio snieglentė, kurią gaminant panaudotos pažangiausios patentuotos Nidecker technologijos. Šis produktas pakeis Jūsų požiūrį į snieglentės konstrukciją, galimybės ir patį važinėjimą snieglente. Sukurta tiems, kas ieško geriausios iš egzistuojančių „freeride“ tipo snieglenčių.

Kietumas: 9/10

All Mountain: 10/10

Freeride: 10/10

Freestyle: 3/10

Rails: 1/10

Technologijos:

Profilis: Freeride CamRock ® / Forma: Directional / Exclusive Nidecker: 3D N Concept / Exclusive Nidecker: Freeflex 2.0 / Exclusive Nidecker: Shock Absorber / Vidinis sluoksnis: Welded Core / Pluoštas: BCK / Slystamasis paviršius: 9000 / Slystamasis paviršius: Diamond / Slystamasis paviršius: Die-Cut / Standard Nidecker: Alu Protect / Standard Nidecker: Topsheet / Standard Nidecker: Edges

Rekomenduojamas komplektas:

Apkaustai Nidecker Carbon su Absolute Hybrid batais

Sezonas:

2013/2014

PROFILIS

 

FREERIDE CAMROCK ® profilis suteikia viską, ko reikia maksimaliai snieglentės kontrolei šviežiai iškritusiame sniege. Priekinė dalis labiau riesta, kas suteikia puikų slidimą ir manevringumą, kurį dar labiau pagerina šiek tiek riesta galinė ir vidurinė dalis.

 

NIDECKER PATENTUOTOS

 

3D N CONCEPT technologija snieglentės kontrolę kilsteli į aukštesnį lygį. Kombinuojant anglies ir stiklo pluoštą su kompozitinėmis medžiagomis sukuriama matrica, kuri neleidžia prarasti snieglentės kontrolės jokiomis sąlygomis.

FREEFLEX 2.0 – priekinė ir užpakalinė dalis pagaminta iš plono sluoksnio kompozitinės medžiagos, dengtos elastometrine danga. Dėl to gerokai sumažėja vibracija, o pati snieglentė atrodo gerokai lengvesnė.

SHOCK ABSORBER – specialus vidinis elastometrinis sluoksnis, eliminuojantis vibraciją.

PLUOŠTAS

BCK – bazalto ir anglies pluošto mišinys su kevlaru. Šia medžiaga yra itin lengva, bet tuo pačiu metu snieglentė tampa standesnė, staigesnė ir geriau reaguoja į snieglentininko judesius.

FORMA

DIRECTIONAL – snieglentės priekis yra kiek ilgesnis ir platesnis už galą, dėl to pagerėja kontrolė puriame sniege. Be to, snieglentės galas yra kiek smailesnis, kas leidžia daryti staigesnius posūkius ir iš jų išeiti lengviau ir neprarandant greičio.

VIDINIS SLUOKSNIS

WELDED CORE – viena iš pažangiausių technologijų snieglenčių gamyboje, kurią pakol kas sugeba įgyvendinti tik Nidecker kompanija. Medžio pluoštai yra ne klijuojami, o sutvirtinami tarpusavyje presavimo ir vibracijos pagalba. Gaunamas produktas pasižymi gerokai sumažintų svoriu, neprarandant stiprumo, be to šis gamybos procesas yra itin draugiškas aplinkai.

SLYSTAMASIS PAVIRŠIUS

9000 – smulkiagrūdė ir itin tanki medžiaga su anglies pluošto dulkėmis, naudojama slystamajam paviršiui. Ne tik greičiausia iš rinkoje esančių bazių, bet taip pat ir viena draugiškiausių aplinkai.

DIAMOND – slystamasis paviršius šlifuojamas naudojant deimanto kietumo šlifavimo pagrindą. Šis įvairiakryptis šlifavimas pagerina slidimą ir prailgina snieglentės tarnavimo laiką.

DIE-CUT technologija yra unikali tuo, kad slystamasis paviršius yra ne užliejamas, o formuojamas iš preciziškai parinktų segmentų, kas suteikia ypatingą tvirtumą.

NIDECKER STANDARTINĖS

ALU PROTECT – itin tvirto ir lengvo aliuminio apsauga snieglentės priekyje ir gale, surišta su elastometrine danga vibracijai sumažinti.

TOPSHEET – trijų rūšių viršutinė snieglentės danga:

        Duraclear – populiariausia iš rinkoje esančių dangų, kieta ir patvari, puikiai apsauganti snieglentę nuo aplinkos poveikio.

        Polyamid – neblizgi danga, lengvesnė ir dar patvaresnė už įprastines.

        Carbon – anglies pluošto danga, lengviausia, patvariausia ir ilgaamžiškiausia iš naudojamų dangų. 

EDGES – Nidecker snieglenčių briaunų sudėtyje vidutiniškai yra 35 procentais daugiau plieno, todėl jų tarnavimo laikas maždaug 2,5 karto ilgesnis nei kitų gamintojų.

 

Matmenys:

Dydžiai1                        1580                 1630                 1630W             1670

Priekio ilgis2                  250                   250                   260                  260

Kontakto zona3             1120                 1160                 1160                1200

Galo ilgis4                     210                   210                   215                   215

Priekio plotis5                307                   312                   313                   315

Vidurio plotis6               250                   253                   260                   265

Galo plotis7                   287                   291                   292                   293

Įlinkio radiusas8              6900                 7200                 8200                 9500

Tarp tvirtinimų9              520                   530                   530                   530